אדריכלות ועיצוב פנים חותמים בניקיון

16.05.2020

הייתם שותפים לתכנון בית חלומותיכם, שמתם דגש על הפרטים הקטנים, שילבתם טכנולוגיה מתקדמת, חומרים איכותיים ויצרתם את החלל שעולה על כל הציפיות, מה עכשיו? פוליש וניקיון להשלמת המשימה. אדריכלות מעולה, פורצת גבולות, חדשנית וחותרת היא הבסיס לבית חלומותיכם. כאשר הקירות קורמים עור וגידים, והמבנה לובש חג נותר להתחיל וללטש את היהלום ולבצע פוליש לבית. שירותי […]

הייתם שותפים לתכנון בית חלומותיכם, שמתם דגש על הפרטים הקטנים, שילבתם טכנולוגיה מתקדמת, חומרים איכותיים ויצרתם את החלל שעולה על כל הציפיות, מה עכשיו? פוליש וניקיון להשלמת המשימה.

אדריכלות מעולה, פורצת גבולות, חדשנית וחותרת היא הבסיס לבית חלומותיכם. כאשר הקירות קורמים עור וגידים, והמבנה לובש חג נותר להתחיל וללטש את היהלום ולבצע פוליש לבית. שירותי פוליש מתקדמים יגרמו למרצפות להבריק ולשקף את פאר היצירה.

ניקיון ופוליש לבתי יוקרה

כיצד אפשר לחתום פרויקט של בית יוקרה, שתוכנן ביד רמה על ידי אדריכל צמרת, עוצב על ידי מיטב המוחות ללא ניקיון יסודי של החלל הפנימי וביצוע פוליש איכותי לחלל הבית?

כלומר, השקעתם מיליוני שקלים בבניית המקום שכל חייכם חלמתם עליו ואתם שוקלים אם לנקות את הבית בעזרת חברה מקצועית? רצוי לציין כי מחיר הניקיון הינו מינורי בהשוואה לעלויות של
ספקים אחרים והוא זה שיגרום לכל ההשקעה שלכם לזרוח באור נקי, נעים למראה ובעל ניחוחות מזמינים.

לאחר תהליך בנייה ארוך שוכרים שירותיהם של חברות ניקיון מקצועיות להשלמת המלאכה. רצוי לעבוד אל מול גורמים מקצועיים בעלי ניסיון בבתי יוקרה. פוליש וניקיון בנכסים חדשים הם מלאכת מחשבת ודורשים ציוד ואביזרים מיוחדים לקבלת תוצאות מושלמות.

אם וילת החלומות שלכם מצוירת לנגד עיניכם ואתם יודעים מי הם האנשים שיגשימו לכם את המאוויים שלכם אז הקדימו לדרוש המלצות על חברות ניקיון בטרם תכנסו לבית.

מהו שירות הפוליש לבית יוקרתי?

פוליש הוא שם כללי לסוגים שונים של שירות להברקה וליטוש מרצפות הבית. הפוליש נעשה באמצעות מכונה תעשייתית ועוצמתית ומקבל את שמו מהחומרים בהם עושים שימוש להשלמת העבודה.
פוליש קריסטלי הוא גולת הכותרת של עולמות הפוליש והוא זה שמספק את התוצאות המרהיבות ביותר ונשאר לאורך זמן. בנוסף, מספק גם הגנה למרצפות נגד אבק, מזהמים, שריטות וכתמים. תחת מטריית השירותים קיים גם פוליש ווקס המצפה את המרצפת בשעווה ומעלה על נס את הברק הטבעי של הרצפה.

מה כולל ניקיון לבתי יוקרה?

כאשר מדובר על ניקיון יסודי לבתי יוקרה אז מרב הדגש על החלל הפנימי של הבית. ניקוי הבית יכלול את החלונות, התריסים, המסגרות ואף את המסילות, בכדי להבטיח שאף לכלוך או שאריות בטון מהבנייה לא ישאירו חותמם.

רצוי מאוד לשים דגש גם על הפאנלים, כל הרהיטים הקיימים ואף קירות הבית. יש לשים לב כי לא כל חברת ניקיון תכלול גם את קירות הבית בשירות שהיא מציעה.
אזורים נוספים שיילקחו בחשבון בהברקתם של דירות יוקרה הם חדר האמבטיה והשירותים בהם יש לשים דגש על חומרי ניקוי ייחודיים שיתאימו לציוד המצוי בחללים הללו. יתר על כן, גם את המתגים, דלתות הבית והמשקופים צריך לנקות.
מאחר ומדובר בדירות יוקרה המכילות ריהוט, אביזרי אינסטלציה וכלים סניטריים יקרים אז יש לוודא כי חברת הניקיון היא בעלת ביטוח צד ג' לכל נזק אשר יתרחש לנכס או לציוד הנמצא בו.

יתרה מכך, השפעתו של שירות מקצועי יותיר אותותיו לתקופה ארוכה יותר. אלה שבחרו לנקות את הדירה לבדם יגלו כי עבדו קשה מאוד והתוצאה אינה משתקפת בתוצאות. לחברות ניקוי אפשרויות רבות יותר ומשכך התוצאה עתידה להיות מבריקה יותר.

אדריכלות וניקיון יד ביד

הזמן הטוב ביותר להדגשת פאר היצירה הוא כאשר החלל ריק מרהיטים ומאדם וכל שנותר הוא רק לבצע ניקיון יסודי יחד עם הפוליש שהוזכר לעיל ולהתחיל לאכלס את החלל. הפקידו בידי מומחים את התוצר המוגמר ותנו לקסם שלהם להוות את הנדבך הסופי של התכנון הייחודי, הבנייה המוקפדת ובית היוקרה שהגיח לאוויר העולם.

קרא עוד: עיצוב בתים פרטיים