משרד אדריכלות דן והילה ישראלביץ הוקם בשנת 1997, במהלך השנים השלמנו מגוון פרויקטים: בנייה רוויה, בניה פרטית, בנייה ציבורית, עיצוב פנים וכו’ אך, עיקר ההתמחות הנה בבתים פרטיים יוקרתיים. הקו המנחה אותנו בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים היינו עיצוב תוך השמת דגש על חשיבה יצירתית, פרוגרמה וצריכיו של הלקוח. בסטודיו אנחנו תמיד שואפים לפרוץ את הגבולות בחדשנות, […]

משרד אדריכלות דן והילה ישראלביץ הוקם בשנת 1997, במהלך השנים השלמנו מגוון פרויקטים: בנייה רוויה, בניה פרטית, בנייה ציבורית, עיצוב פנים וכו’ אך, עיקר ההתמחות הנה בבתים פרטיים יוקרתיים.

הקו המנחה אותנו בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים הינו עיצוב תוך השמת דגש על חשיבה יצירתית, פרוגרמה וצריכיו של הלקוח.

בסטודיו אנחנו תמיד שואפים לפרוץ את הגבולות בחדשנות, באמצעות טכנולוגיות בניה, חומרים, תוך התחשבות בחומרים המקומיים בסביבת הפרויקט ובעיסוק בסביבה המקומית עצמה, בכדי ליצור מבנים וחללים שיעלו על הציפיות של הלקוח ושיהוו השראה לגרים בהם ע"י מבנים עם זהות אדריכלית ברורה וחזקה.

אצלנו תוכלו להגשים את כל חלומות הדיור שלכם, אם אתם רוצים בית מיוחד ומעוצב במיוחד בשבילכם, אצלנו תמצאו פתרונות עיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

תהליך הבנייה והתכנון המוקדם הינו תהליך ארוך ומורכב אשר דורש מכם סבלנות, ריכוז, וירידה לפרטים על מנת להבין את כל האספקטים הכרוכים בתכנון על מנת שיצא לכם בית מושלם כמו שדמיינתם בראשכם, ככל שתדעו יותר טוב מה אתם רוצים כך גם לנו יהיה קל יותר לספק את רצונכם ברמה הטובה והמקצועית ביותר, כל בית אצלנו הוא מיוחד במינו ומעוצב לפני נפש האדם העומד מולנו והרצונות שלו לאיך שהעולם יתפוס את אישיותו.