איך תתכנן את וילת היוקרה הכי מדהימה שתוכל לגור בה

16.05.2020

רגע רגע רגע. למה שתצטרך לתכנן? בשביל זה אני ואשתי הילה ישראלביץ' צברנו ניסיון במשך כל כך הרבה זמן, שנים של ניסיון. מכפר שמריהו ועד סביון, על כל אזורים אלו חולש משרד ישראלביץ' אדריכלים אך לא רק כמובן, תמצאו פרויקטים שלנו גם ברמת הגולן או בגליל על צלע הר משקיפים על נופים מדהימים שהלב יכול […]

רגע רגע רגע. למה שתצטרך לתכנן? בשביל זה אני ואשתי הילה ישראלביץ' צברנו ניסיון במשך כל כך הרבה זמן, שנים של ניסיון. מכפר שמריהו ועד סביון, על כל אזורים אלו חולש משרד ישראלביץ' אדריכלים אך לא רק כמובן, תמצאו פרויקטים שלנו גם ברמת הגולן או בגליל על צלע הר משקיפים על נופים מדהימים שהלב יכול רק להשתוקק להם והדמיון יתקשה לדמיינם.

 

וילת חלומות זה לא דבר שכל אדריכל יודע לתכנן

 

כדי לתכנן וילת חלומות אי אפשר לעבוד עם כל אדריכל. בדיוק כמו שתרצה לבנות בריכה, לא תזמין מתקין אמבטיות. וילת חלומות יוקרתית דורשת שנים של ניסיון בעיצוב בתים ובעיקר חזון, והמון יצירתיות. בין אם מדובר בוילה שמבוססת על קווים חדים ובין אם מדובר בוילה שמציעה ארומה חמה עם צבעים מזמינים, או כל סגנון מסוג שהוא. וילות יוקרה זה לא "וילות", זה לא "קוטג'" וזה לא עוד "בית" – מדובר בהתמחות מסוג שונה.

 

לחיות את הפנטזיה שלכם

 

כך או כך, למה "או או" כשאפשר גם וגם. ישראלביץ' אדריכלים דוגלים בגישה פונקציונליסטית שיודעת לשלב מגוון של צרכים. החל מחדר ילדים שובב ושעצם הנוכחות בו מייצרת חיוכים וחלומות נעימים ועד מטבח הייטקיסטי חכם שסטיב ג'ובס בעצמו היה נשאר פעור פה. כל אלו ודוגמאות נוספות כמו רוגע, שלווה, שילובי שיש מרהיבים ועוד, יכולים להיות בווילת החלומות שלך.

המגע של ישראלביץ' אדריכלים נמצא בכל מקום בארץ ויודעים להציע לך שירות, מבלי שתצטרך להתאמץ או לדאוג. ובכל זאת, גם לך יש חלק בתכנון וילת החלומות שלך – אז, מה החלק שלך בתכנון משכנך? את, או אתה, צריכים לעשות דבר אחד פשוט. לחלום עליה, להרים לישראליביץ' אדריכלים טלפון, ולספר לנו על החלום. אנחנו כבר נהפוך לך אותו למציאות.