מעבר דירה בעקבות שיפוץ ועיצוב מחדש – לחלום, לתכנן ולהוציא לפועל

16.05.2020

עיצוב מחדש של הבית או הדירה זה אחד השלבים החשובים ביותר בחיים, מדובר על החלטה שיכולה לשנות את חייכם מהקצה אל הקצה ובהחלט אפשר לומר שלתקופה הקרובה יש משמעות רבה עבורכם. זה אולי נשמע מרחיק לכת אבל עיצוב מחדש של הבית זו אומנות של ממש, מדובר בתהליך שדורש תכנון קפדני, בדיקה יסודית, השגת האישורים המתאימים […]

עיצוב מחדש של הבית או הדירה זה אחד השלבים החשובים ביותר בחיים, מדובר על החלטה שיכולה לשנות את חייכם מהקצה אל הקצה ובהחלט אפשר לומר שלתקופה הקרובה יש משמעות רבה עבורכם. זה אולי נשמע מרחיק לכת אבל עיצוב מחדש של הבית זו אומנות של ממש, מדובר בתהליך שדורש תכנון קפדני, בדיקה יסודית, השגת האישורים המתאימים וכמובן השלב האחרון שהוא ההוצאה לפועל של כל הדבר הזה. השלב הראשון שמתחיל את כל השינוי הוא ההחלטה שלכם, החלום הגדול שלכם ורצון העז שלכם לראות את ביתכם בצורה שונה מאיך שהוא נראה כיום.

 

אדריכל מצוין יוביל אתכם קדימה

מי שפחות מתעניין או שפחות עוסק בתחום בטוח שתפקידו של האדריכל מסתכם בשרטוט ראשוני או בתכנון כללי בלבד של השינוי בבית או העיצוב החדש של הדירה. האמת היא שזה רחוק מאוד מהמציאות כי האדריכל הוא למעשה האיש שילווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, הוא האיש שיחשוב אתכם ביחד ויגבש אתכם ביחד את החזון לגבי איך יראה ביתכם והוא גם האיש שאחראי האם כל החלום הגדול הזה ירקום עור וגידים או יישאר בגדר חלום בלתי ממומש. כאשר אתם מחליטים שנמאס לכם מהעיצוב הישן או שאתם פשוט רוצים לשנות את פני הבית או הדירה שלכם השקיעו בבחירת האדריכל שילווה אתכם- זה יכול להיות ההבדל בין תוצאה סופית מושלמת לבין תוצאה סופית שתהיו מאוכזבים ממנה מאוד.

לחשוב על כל הפרטים, גם על הפרטים הקטנים ביותר

איפה בדיוק תהיה ממוקמת דלת הכניסה? כמה חלונות יהיו בכל חדר? מה יהיה גובה התקרה? האם הארון במטבח יהיה בצבע לבן או שחור? כמה מטרים יהיו בין חדר השינה לסלון? כל השאלות האלו נראות אולי קטנות או לא קריטיות במיוחד אבל חשוב להבין שלכל החלטה, גם אם מדובר כביכול בהחלטה קטנה יש השפעה רחבה מאוד על התוצאה הסופית. התפקיד של האדריכל הוא לא רק לספק לכם אפשרות לממש את החלום העיצובי בביתכם אלא גם להסביר לכם מה היכולות שלכם מבחינה בירוקרטית, שכן כל שינוי וכל צעד שאתם עושים דורש ככל הנראה אישורים כאלו ואחרים.

לצלוח גם את משימת העברת הדירה

העברת דירה זה גם משהו שלא מומלץ להקל בו ראש או להשאיר מקום למזל, מדובר בהחלטה שרצוי לקבל לאחר שבדקתם את כל האפשרויות ולאחר שתכננתם את התהליך עד הפרט הקטן ביותר. העברת תכולת דירה אמורה להתבצע על ידי מקצוענים בתחום, אם יש לכם שכן קרוב או חבר טוב שהציעו את עצמם למשימה אל תתפתו לחסוך כמה שקלים ולסכן את הציוד היקר והחשוב שלכם. לא משנה אם מדובר על הובלת תכולת דירה קטנה או גדולה אל תיקחו סיכונים והזמינו את חברת ההובלות הטובה ביותר שמצאתם כי רק כך תהיו בטוחים שעשיתם את ההחלטה הנכונה.

עוברים דירה? צריכים חברת הובלות? כנסו לאתר הובלות 100