מעבר לעיצוב חדשני באמצעות דלתות הזזה

16.05.2020

הבית של כל אחד מאתנו מהווה את המקום בו אנו נהנים לשהות, ליהנות מהזמן הפנוי ולנצל את הרגעים הטובים ביותר יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים. את זאת תמיד נעדיף לקיים בבית מעוצב בו נעים לנו לשהות. כדי להגיע למצב בו ביתנו מתוכנן ומעוצב ברמה גבוהה ומספקת, נצטרך להתאים את האביזרים ופריטי הריהוט בהתאמה, יחד […]

הבית של כל אחד מאתנו מהווה את המקום בו אנו נהנים לשהות, ליהנות מהזמן הפנוי ולנצל את הרגעים הטובים ביותר יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים. את זאת תמיד נעדיף לקיים בבית מעוצב בו נעים לנו לשהות. כדי להגיע למצב בו ביתנו מתוכנן ומעוצב ברמה גבוהה ומספקת, נצטרך להתאים את האביזרים ופריטי הריהוט בהתאמה, יחד עם עבודת אנשי המקצוע שאת שירותיהם נשכיר. שימוש בדלתות הזזה בבתים נחשב כיום לדרך חדשנית ופורצת דרך בעיצוב בתים. דלתות הזזה מגיעות כיום גם מעוצבות וגם מתפקדות בצורה מכנית נפלאה תוך התחשבות במגוון היתרונות שהן מביאות הביתה.

 

מהם אותם יתרונות יחסיים הקיימים בהוספת דלתות הזזה לבית?

 

אחד הדברים אותם נוכל לחוות ולראות בעצמנו בעת נשים דלתות הזזה בבית, יהיה המרחב שנוסף לחדרי ביתנו מבלי ששמנו לב בכלל. הדלתות המסורתיות והמוכרות אשר נפתחות על צירן, תופסות תמיד את המרחב אותה צריכה הדלת בעת פתיחתה וסגירתה כאחד. ברוב המקרים לא נתייחס כלל למקום הנתפס בעת הפעולות הללו אך בסופו של דבר יש לכך משמעות רחבה. באותם אזורים נוכל למקם פריטי ריהוט שונים, להוסיף חפצי נוי ובאופן כללי להשתמש באזורים הללו כאוות נפשנו.

 

בנוסף ליתרון המרחבי הברור, לדלתות הזזה (על שלל סוגיהן) ישנו מרכיב עיצובי מעניין ומרתק. דלת הזזה יכולה להעניק עיצוב יוקרתי ועוצמתי בכל פתח כניסה לכל חדר. כיום עם התפתחותה של הטכנולוגיה ניתן לשלב סגנונות ותצורות של דלתות כניסה מעוצבות אלו על שלל סוגיהן. את הבחירה בעיצוב החדשני והנכון לנו ניתן יהיה לקיים רק בעזרת אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. מעצבי בתים למיניהם יוכלו לספק עצות ולתת לנו טיפים משמעותיים לגבי מרקם הדלת, הסגנון, התאמתה לאופי העיצובי הקיים בפתח החדר שם היא תמוקם וכדומה.

 

יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי ככל שנעמיק ונרכוש דלת הזזה מעוצבת ויוקרתית יותר, המחיר יעלה בהתאמה. למרות כי בדרך כלל ככל שאיכות הפריט גבוה כך הרושם אותו הדלת תותיר יהיה חזק. קבלת סיוע מקצועי יוכל להוזיל לנו את העלויות אותן הזכרנו קודם לכן וגם תביא לרכישת דלת הזזה איכותית ויפה לבית. במקרים אחרים אף הוספת מוצרים משלימים לדלת ההזזה ועיטורים שונים יוכלו להפוך את הבית שלנו למקום מעוצב ברמה גבוהה ובאווירה המדויקת אותה רצינו להשיג.

 

קרא עוד: רהיטים מעוצבים | עיצוב בתים | עיצוב דירות יוקרה