משרד אדריכלים מוביל בתל אביב

20.02.2022
pdt_ft1_11801-770x458

משרד אדריכלות בתל אביב בסגנון מודרני – דן והילה ישראלביץ ישנם אלו שרוכשים בית חדש, בנוי, מושלם בגודלו, מושלם בעיצוב ובחלוקת החללים וכל

משרד אדריכלות בתל אביב בסגנון מודרני – דן והילה ישראלביץ

ישנם אלו שרוכשים בית חדש, בנוי, מושלם בגודלו, מושלם בעיצוב ובחלוקת החללים וכל מה שצריך הוא ריהוט ומעבר. לעומתם, ישנם אלו שהולכים עם החלום עד הסוף, מתחילים ממש מההתחלה, הקווים על הדף שמתחילים לתפוס צורה ואופי, ניחוח של משהו חדש מתחיל והנה הקווים הופכים לקירות, חלונות וגג…ולבסוף, חלום שהופך למציאות ובה כל השאיפות שלכם לבית חלומי, מדויק ומדהים, מתגשמות. זה משרד אדריכלים ישראלביץ'. אלו הבתים שאנו מתכננים ובונים, כאלו המשלבים תכנון יוקרתי מוקפד, המספק חווית מגורים עילאית ללקוחותינו, עד הפרטים הקטנים ביותר ובשלמות מקסימלית. 

להבדיל ממשרדי אדריכלות אחרים, במשרד אדריכלים ישראלביץ' מגיעים עם גישה אחרת, שונה, מלאה יצירתיות תכנונית ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר. התמחות המשרד היא תכנון מדוקדק שיענה על כל צרכי הלקוח, על כל הדרישות וכל המותרות הכלולות בעיצוב יוקרתי, עם מרחבי חיים מפנקים במיוחד. 

כאשר לקוח פונה אל משרדינו, באמתחתו חלום שהיה רוצה להגשים, חלום כזה שלא כל משרד אדריכלים יכול להגשים עבורו. לא בכדי נמצא משרד אדריכלים ישראלביץ' בין משרדי האדריכלים המובילים בארץ, שכן, אנו יודעים לתרגם את כל המאווים של הלקוח (ושל משפחתו), מקשיבים לדבריו, מיהו, מהם התחביבים שלו, עיסוק, איזו עונה אוהב יותר, האם יותר איש של בית, או דווקא מבלה הרבה בחוץ. כאשר כל החומר נאסף, אנו מתרגמים זאת לכדי צורות, חומרים, טקסטורות ועוד וכל אלו מביעים את מי שהוא, הלקוח ומיהו כאדם עם אמירה. 

משרד אדריכלות תל אביבי מעל 25 שנה

יותר מ- 20 שנים של יצירה ויצירתיות נפלאה ומרהיבה, בהן תכננו בתי יוקרה ייחודיים, בעלי אמירה ואופי, המשקפים סיפור חיים, אנו יודעים את ההבדל בין סוגי האדריכלים – אדריכל טוב – יודע לתכנן ולבנות בתים, לעומתו, אדריכלים מובילים – הם אדריכלים שיודעים להקשיב לסיפורו של הלקוח לפרטי פרטים, וליישמו במציאות. להפוך רגשות לתחושות אמיתיות, כמו למשל תכנון ללקוח שאוהב מרחבים והרבה ירוק, יכלול בית עם חללים פתוחים, מוארים המשקיפים אל נוף / חצר ירוקה, או תכנון ללקוח שאוהב לארח חברים למסיבות קונספט יוקרתיות, יכלול פתרונות יצירתיים בחלוקות החללים שיהוו "תפאורה" לאורחים ולהעצמת האווירה וכן הלאה. כל פרט חשוב וכל פרט מוצא את מקומו, הן בתכנון הבית והן בפרטי העיצוב והריהוט המשלימים את המראה כולו. 

אופיו התכנוני עיצובי של המשרד הוא מודרני, יוקרתי מאד ומשדר שקט ועוצמה יחדיו. אנו מעניקים שירותי אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת, מה שמאפשר לנו לתכנן בשלמות הן את הצד התכנוני והן את הצד העיצובי בהרמוניה מלאה. חשוב לנו כי האדריכלות אותה אנו מביאים אל הלקוח, תעורר אותו ותגרום לו ליהנות מהשהייה בחללים השונים, בחצר, בפטיו, במרפסת ובכל פינה בבית, שכן בכל אחת מהן יש משהו ממנו וזה ייחודו של המשרד. 

אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הפרויקט, קשובים וזמינים עבורו ועבור כל שאלה או צורך שעולה. 

איפה משרדינו נמצא בתל אביב?

משרדנו ממוקם ברחוב ויקטור הוגו 17, ת"א. משרד אדריכלים הממוקם בתל אביב ניחן ביתרון יחסי למי שבונה בתל אביב יפו או בסביבה הקרובה. מטבע הדברים אנו מתמצאים היטב בחוקי הבניה המקומיים ומכירים את הנפשות הפועלות, דבר המתבטא לעתים בזריזות הוצאת אישורים שונים וכו. אנו כמובן נותנים שירות לכל הארץ ואף מגיעים אלינו לא מעט לקוחות מחול. ישנה חניה צמודה ללקוחות המשרד ונגישות מלאה , וכמובן לא לשכוח, קפה טוב (:

נשמח לעמוד לרשותכם.

לחצו כאן למעבר לעמוד פרוייקטים באדריכלות בתים פרטיים