ביתו של כל אחד מאתנו משמש כמקום החשוב ביותר עבורו. הסיבות הינן רבות ובעיקרן מדברות על הרגשת ההרמוניה, התפקוד הנוח וסגנון העיצוב התואם את טעמנו. אחד החדרים החשובים ביותר בהם מושקע זמן רב והון לא קטן כדי להפוך אותו למיוחד הינו סלון הבית. כאשר מדובר בבתים בעלי אופי יוקרתי יותר, ההשקעה ברוב המקרים תהיה רבה […]

ביתו של כל אחד מאתנו משמש כמקום החשוב ביותר עבורו. הסיבות הינן רבות ובעיקרן מדברות על הרגשת ההרמוניה, התפקוד הנוח וסגנון העיצוב התואם את טעמנו. אחד החדרים החשובים ביותר בהם מושקע זמן רב והון לא קטן כדי להפוך אותו למיוחד הינו סלון הבית. כאשר מדובר בבתים בעלי אופי יוקרתי יותר, ההשקעה ברוב המקרים תהיה רבה יותר. רכישת סלונים יוקרתיים מעוצבים לבית תהיה אם כך פרט חיוני אותו יש לזכור לבצע כראוי וללא קיצורי דרך. אם נדע לקנות סלונים יוקרתיים מעוצבים ברמה גבוהה הרי שחלק משמעותי בעיצוב חלל זה יהיה מאחורינו.

 

מדוע סלונים יוקרתיים מעוצבים נחשבים לפריט ריהוט כה חשוב?

 

בואו נניח כי אנו אורחים המתדפקים על דלת המשפחה או החברים המארחים אותנו בפעם הראשונה בביתם. במקרה שכזה, הרושם הראשוני לגבי נראות הסביבה בה אנו עתידים להימצא בעוד שניות אחדות, יגובש דרך אזור כניסת הבית. ברוב המקרים, האזור אליו נגיע ובו נצפה ראשון יהיה סלון הבית. על המקום אם כך להיות מעוצב ברמה גבוהה עם השקעה מקסימלית גם עבור האורחים אך בעיקר גם עבורנו. סלונים יוקרתיים מעוצבים נחשבים לפריט המהותי אליו העין נמשכת ומתוקף כך יהיה חשוב מאוד.

 

כיום, ניתן לבחור סלון חדש כמעט דרך כל אתר אינטרנט של החברות המשווקות את פריטים אלו. אולם בדירות יוקרתיות המחשבה צריכה להיות עמוקה יותר. סיוע של אדריכלים, מעצבי בתים ואנשים שזהו כל עולמם, יועיל ביותר למציאת הסלון היוקרתי הבא שלנו. למשל, עזרה בבחירת הסגנון הנכון עבור חלל הסלון, בחירת סוג הסלון, (האם נפרד? האם כיחידה אחת?), מציאת פריטים משלימים כגון שולחן הקפה, המזנון וכו'. בסופו של דבר מעצבי דירות יוקרה יוכלו גם להוביל לרכישה באחת החנויות אותן הם מכירים כך שנזכה בעלות נמוכה מהרגיל בנוגע לקנייה של הסלון המעוצב שלנו.

 

חשוב מאוד כי נבחר את הסלון המתאים לנו ביותר מבין אותם סלונים יוקרתיים מעוצבים הנמצאים אי-שם. בשל ההיצע הגדול ניתן לעתים להתבלבל ולבצע החלטה אשר תיראה לנו שגויה רק כאשר נכניס את הסלון  עצמו הביתה תוך שילובו בעיצוב ובנראות הקיימת בבית.

 

כדי שזה לא יקרה, חשוב שלא נתפשר. מציאת משרדי אנשי מקצוע אשר מומחים בעולם זה תהיה חלק בלתי נפרד מלמצוא את הפריטים הנכונים לנו. באם נדע לעשות זאת הרי שהסלון שלנו יהווה את גולת הכותרת של הבית ללא צל של ספק.

 

קרא עוד: תכנון אדריכלי | עיצוב פנים בתי יוקרה