RESIDENTIALS

עיצוב דירות יוקרה

דירות יוקרה מעוצבות תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים יותר בהשוואה לעיצוב דירות מגורים סטנדרטיות, כשהכוונה היא לא רק לסוג הריצוף, לדרגת הגימור של חיפוי הקיר או של משטחי העבודה במטבח אלא גם לאיכות מערכת הישיבה בסלון, איכות המיטות בחדרי השינה, איכות הברזים, הכיורים, מוצרי החשמל ועוד.בנוסף ניתן דגש מיוחד על הפונקציונליות, הנוחות, הפינוק, העיצוב ותחושת המרחב.

עיצוב דירות יוקרה ייחודי

דירות יוקרה ברוב המקרים מעוצבות באופן יוצא דופן כך שלא ניתן למצוא דירת יוקרה הזהה באופן מוחלט לרעותה. העיצוב משקף את האופי של הדיירים, את הצרכים האישיים שלהם ואת החזון שלהם לגבי הדירה המושלמת מצד אחד ואת היצירתיות ואת רמת הכישרון של המעצב מצד שני. השילוב הייחודי בין שני הצדדים מוליד בכל פעם תוצאה שונה ודירה ייחודית.

עיצוב דירות יוקרה – רמה אחת מעל כולם

"תכנון ועיצוב דירות יוקרה" הוא נישה בפני עצמו בתחום העיצוב. זהו תחום ייחודי, שאינו דומה לעיצוב סטנדרטי, הדורש מאת המעצב / אדריכל רמות גבוהות ביותר של ידע ותכנון, תוך הקפדה יתרה על שימוש בחומרי גלם יוקרתיים (ויקרים) ומציאת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכל דרישה וצורך טכני במבנה. עיצוב דירות יוקרה הפך עם השנים לאחד מהתחומים היותר מבוקשים בארץ ויותר ויותר בונים / משפצים מבקשים בעבורם, או בעבור לקוחותיהם את אותם אדריכלים מומחים אשר יהפכו את החלום – למציאות. 

מה כדאי לדעת על עיצוב דירות יוקרה? 

חולמים ובגדול. כל תכנון דירה / בית עומד בפני עצמו ובעל מאפיינים מוגדרים, אך בכל הקשור לעיצוב דירות יוקרה, החלומות גדולים יותר, גרנדיוזיים יותר, כאלו שניתן בהחלט להגשים ולממש את כולם ללקוח. חשוב לדעת כי ללקוחות אמידים ישנם צרכים ייחודיים המבקשים תכנון מוקפד יותר, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וזאת כמובן תוך התאמה לכל דרישה. בניית הפרוגרמה מולבשת על היכרות עמוקה עם הלקוח, היכרות עם מנהגים, תחביבים, אופי חיים ובילויים וכל פרט נוסף אחר שיעזור לתכנן ולעצב את דירת היוקרה המושלמת. 

תקציב. למרות שמדובר על עיצוב יוקרתי, אין זה אומר שאין מסגרת תקציבית, אך כן בהחלט ניתן לומר כי התקציב גמיש יותר מעיצוב דירה סטנדרטית, שכן, בתחום היוקרה אנו מרבים בייבוא פריטים שונים מחו"ל, גופי תאורה, מטבחים ורהיטים של מעצבים בינ"ל ואביזרים ייחודיים אחרים עפ"י דרישת הלקוח.

שימוש בחומרי גלם ייחודיים. כאשר אנו רוצים להדגיש עיצוב יוקרתי, כמובן שנעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים וייחודיים, תוך הקפדה על סטנדרט עיצובי טכנולוגי גבוה ביותר וכמובן ביצוע ויישום ע"י אנשי המקצוע הטובים ביותר. חומרי הגלם הנחשבים יוקרתיים הינם כמובן – עץ/ פורניר, זכוכית, נירוסטה, בטון, שיש וחומרים נוספים חדשים שנכנסים לשוק.

ניקיון עיצובי. עיצוב יוקרתי ומינימליזם הם צמד מונחים שהולכים יחדיו ומאופיינים בשילוב קלאסי של פונקציונליות מול פשטות, חללים רחבים וגבוהים, קווים ישרים, צבעים בהירים ונגיעות צבע ליצירת דגשים, גוונים מונוכרומטיים. אדריכל המתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה יידע את השילוב המדויק והמושלם בין כל אלו תוך הקפדה על איזון והרמוניה מושלמים בכל חלל וחלל בבית / בדירה. 

עיצוב דירות יוקרה. קו הגמר. כל הנאמר כאן חשוב מאוד בתכנון יוקרתי, אבל מי שיביא אתכם אל החלום בוודאות הוא האדריכל שתבחרו לפרויקט שלכם. ולכן, בדקו אילו פרויקטים ביצע האדריכל המיועד ומהן ההמלצות שקיבל מלקוחותיו ולא פחות חשוב – פגישה פרונטלית. כאן תוכלו להרגיש את האדם שמאחורי האדריכל, מיהו, מהו הניסיון שלו, היכרותו עם חומרי גלם מיוחדים, אילו רעיונות יצירתיים / מקוריים הוא יודע להביא, והכי חשוב – האם יש ביניכם כימיה. 

ישראלביץ' אדריכלים. יוקרה במקסימום. 

כמשרד הנחשב למוביל בתחום תכנון ועיצוב וילות ובתי יוקרה, באמתחתנו פרויקטים יוקרתיים רבים בכל רחבי הארץ, ללקוחות פרטיים מהארץ ומחו"ל. במשרד נמצא צוות שלם ומקצועי באחראי על ביצוע הפרויקטים, החל משלב התכנון, עיצוב פנים והלבשת הבית עד רמת הכרית המונחת על הספה בסלון. 

אנו מעניקים ללקוחות שלנו שירות מלא ואישי, ליווי צמוד ומקצועי לאורך כל הפרויקט, עד קבלת המפתח. 

להתייעצות וקביעת פגישה חייגו ל –  03-68393030  (שלוחה 0 לימור)