אדריכלים במרכז דן והילה ישראלביץ

16.05.2020

מעטים הם המקצועות בהם האנשים העוסקים בתחום אכן בעלי השפעה כל הרבה על המוצרים אותם הם יוצרים וכמובן השפעה על הסביבה, על התרבות ועל איכות חייהם של המוני אנשים. כאלו הם האדריכלים ומעצבי הפנים. בארץ נוכל למצוא משרדי ארכיטקטים ועיצוב פנים רבים מאוד. אך במרכז הצפיפות שלהם תהיה רבה יותר. הסיבה הנה כי באזור זה […]

מעטים הם המקצועות בהם האנשים העוסקים בתחום אכן בעלי השפעה כל הרבה על המוצרים אותם הם יוצרים וכמובן השפעה על הסביבה, על התרבות ועל איכות חייהם של המוני אנשים. כאלו הם האדריכלים ומעצבי הפנים. בארץ נוכל למצוא משרדי ארכיטקטים ועיצוב פנים רבים מאוד. אך במרכז הצפיפות שלהם תהיה רבה יותר. הסיבה הנה כי באזור זה נבנים פרויקטים רבים יותר. אם כך, מציאת אדריכלים ומעצבי פנים במרכז תהיה קלה יותר. אך לא תמיד אפשרויות הבחירה הרבות יועילו לנו למצוא את אותם אדריכלים ומעצבי פנים במרכז אשר יהיו גם מקצועיים וגם יעמדו ביעדים אותם נציב.

כיצד נוכל לבחור משרד אדריכלים ומעצבי פנים במרכז בצורה חכמה?

כפי שנטען קודם לכן, מציאת אדריכל עבור פרויקט בו נהיה מעורבים יכול להיות משימה קלה יותר בעיקר אל מול ההיצע הרב שנמצא באזור המרכז. הדבר נכון גם עבור משרדי עיצוב פנים. חשוב מאוד באם יתאפשר למצוא משרד אשר מעניק שירותי עיצוב לצד תכנון בתים כך שתהליך הליווי יהיה מושלם. כולנו מבינים כי כל תחילת פרויקט נדל"ן מתחיל כמחשבה ואח"כ כרעיון שמוצג על דף הנייר. עד לשלב הכניסה לבית ישנו זמן רב ושלבים רבים בדרך. אם נימצא בחברת אנשי מקצוע אשר כל אחד יוכל לתת מעצמו בכל שלב נתון, הרי זה מבורך.

אולם, לא כל כך בקלות נרקום עסקה עם אדריכלים ומעצבי פנים במרכז (וגם במקומות נוספים בארץ). חשוב כי נלמד אודותם היטב, נצפה בפרויקטים אשר עברו תחתיהם וכמובן נקבל המלצות חיוביות עד כמה שאפשר.
3 הנתונים הנ"ל ועוד כמוהם יהיו הסממן שיאשש את החלטתנו לבחור באחד מהמשרדים אותם בדקנו. לאחר שנחליט על המשרד המתאים נוכל לדבר על התקציב אשר עומד לפנינו ולראות האם תהיה התאמה בין הצדדים לקראת תחילת הדרך. אנשי המקצוע של אותו משרד בו בחרנו של אדריכלים ומעצבי פנים במרכז, יצטרכו לוודא האם באפשרותם למלא אחר הבקשות שיעלו מאתנו בצורה מושלמת.

רכישת ובניית בית יכולה להיות הפרויקט הכי גדול בחיים ועל כן אין לזלזל אלא להשקיע את מירב המאמצים להכין את כל העבודה בצורה נבונה ומועילה. כמו בשאר המצבים בחיים אשר דורשים תכנון מדוקדק גם בטרם נבנה את הבית החדש נעשה כל שביכולתנו להעמיד שורת מקצוענים שיסייעו לנו בכל שנידרש לו.

קרא עוד: תכנון בתים פרטיים