בערים רבות בישראל, במיוחד במושבות הראשונות לקום בישראל; ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה ואף תל אביב, יש בתים אשר השתמרו עוד מתקופת הקמתם. במקרים מסויימים הבתים משמשים כמוזיאונים ולכן היה אינטרס לשמרם ולתחזק אותם. יחד עם זאת, ישנם בתים אשר בעליהם רצו בשימורם ולא הממשל המקומי. לא פעם מתעוררת השאלה האם כדאי להזמין אדריכלים מומלצים […]

אדריכלים מומלצים

כמו בכל תחום, כך גם בתחום הבנייה, כאשר מגיעה העת לקחת החלטה לשכור את שירותיו של בעל מקצוע כזה או אחר, נבדוק תחילה המלצות מהסביבה הקרובה, בטח ובטח כאשר מדובר על בניית בית חדש או שיפוץ מסיבי הכולל הרחבה / תוספת בנייה. במצב שכזה נעדיף לפנות את מעגל המשפחה / חברים הקרוב ולבחון מולם האם הם מכירים אדריכלים מומלצים אשר יכולים לבצע את הפרויקט בצורה המקצועית והטובה ביותר. למה כדאי לבחור רק  אדריכל מומלץ? מפני שהגיעו דרך אדם קרוב (בן משפחה או חבר) שיכול לספר לנו על חווית השירות כולה מול האדריכל, האם היה קשוב לצרכים? האם היה זמין ללקוח? האם פעל בשקיפות ואמינות? וכל פרט נוסף אחר אשר נוכל לקבל ממנו התרשמות כמה שיותר אותנטית, אלו יקלו עלינו לקחת את ההחלטה הטובה ביותר לפרויקט שלנו. 

אדריכלים מומלצים בישראל

מתוך הנחה שאנו רוצים כי הבית שלנו יתוכנן ע"י אדריכל מקצועי ומיומן, אשר מכיר את הבירוקרטיה הסבוכה ברשות המקומית, יודע כיצד לנהל את הפרויקט בצורה מושכלת וטובה, אנו נעדיף לקבל המלצות מלקוחות אמיתיים וללמוד מהם על החוויה הכללית שעברו ולכן, נעדיף לקבל רשימה של אדריכלים מומלצים, מקצועיים ומנוסים על מנת לבחון את התאמתם לפרויקט ואלינו. בישראל, ישנה רשימת אדריכלים מומלצים ארוכה ומכובדת בה ישנם אדריכלים מקצועיים המתמחים בסגנונות בנייה ועיצוב שונים, באם אתם מאוהבי הסגנון המודרני, יוקרתי מינימליסטי, משרד ישראלביץ' אדריכלים הוא המקום הנכון עבורכם! 

אדריכלים מומלצים לשימור מבנים

בערים רבות בישראל, במיוחד במושבות הראשונות ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה ואף תל אביב, יש בתים אשר השתמרו עוד מתקופת הקמתם. בחלק מהמקרים ביקשו ברשויות המקומיות / מוניציפליות לשמר את המבנים והפכו הבתים למוזיאונים כך שהאינטרס לשמר ולתחזק אותם גדול ביותר. יחד עם זאת, ישנם בתים לשימור אשר בעליהם רצו בשימורם ולא הממשל המקומי וכאן מתעוררת השאלה האם כדאי להזמין אדריכלים מומלצים המתמחים בשימור מבנים ולהשקיע מאמצים בחידושם והתאמתם לסטנדרטים מודרניים, או שהגיעה העת להרוס אותם ולבנות במקומם בתים חדשים. זהו נושא רגיש במיוחד המעורר לא פעם מחלוקות עמוקות ואדריכלים מומחים הם אלו שיכולים וצריכים להכריע בעניין ולכן, חשיבות הנושא גבוהה במיוחד. מקרים יוצאי דופן ומעוררי הערכה הם המקרים בהם בעלי בניין ישן שכזהב ברחובות יפנו אל משרד אדריכלים ויבקשו לשחזר את הבית שהיה אבל בדיוק על פי הסטנדרטים. זוהי תרומה חשובה לשימור פני העיר וזכר ראשוני המייסדים. זוהי גם דוגמה של התנהגות למופת של התחשבות בסביבה עירונית ובהיסטוריה שלה.

ישראלביץ' אדריכלים. הבחירה הנכונה שלכם!

הילה ודן ישראלביץ' בעלים של אחד מהמשרדים הנחשבים והיוקרתיים בארץ. באמתחתם כמה וכמה פרויקטים ייחודיים הכוללים וילות, אחוזות, דירות יוקרה אדריכלות בתים פרטיים ועוד. האלמנטים המאפיינים את סגנון התכנון והעיצוב של ישראלביץ' אדריכלים הם שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר, תוך ניצול חללים רחבים למרחבי מחייה מפנקים ביותר. המבנים מאופיינים בקווים ישרים בעלי אמירה שקטה ועוצמתית כאחד והשימוש בצבעים מונוכרומטיים הם אלו המעניקים את היופי וההרמוניה. 

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות במשרדינו, צרו קשר כעת.