בניה ירוקה בוילות יוקרה – כל איש או אשת עסקים יודע, יש מספר דרכים להגדיל את רווחיות החברה. פעילות חדשה וחיסכון במשאבים. אז, איך הנושא הזה ובכלל הטרנד הירוק, קשור לבית המגורים שלכם?   עיצוב ובניה ירוקה הולכים ביחד!   זה פשוט, כל בית, או מבנה, יודעים לייצר אנרגיה. בין אם מדובר בתנועה שלכם בתוך […]

בניה ירוקה בוילות יוקרה – כל איש או אשת עסקים יודע, יש מספר דרכים להגדיל את רווחיות החברה. פעילות חדשה וחיסכון במשאבים. אז, איך הנושא הזה ובכלל הטרנד הירוק, קשור לבית המגורים שלכם?

 

עיצוב ובניה ירוקה הולכים ביחד!

 

זה פשוט, כל בית, או מבנה, יודעים לייצר אנרגיה. בין אם מדובר בתנועה שלכם בתוך הבית בין אם מדובר ברוח, מזג אוויר ועוד. למעשה, כבר בשלב התכנון שווה לקחת בחשבון תכונות ירוקות פוטנציאליות ואת היתרון הטמון בהן שכן זוויות המבנה בעצמן יכולות למשל לשמור על הוילה שתהיה קרה יותר וכך לחסוך בשימוש בחשמל, ומאידך לשמור על זוויות קרני השמש בקיץ על ידי תכנון נכון.

בנוסף, יכולה הווילה שלכם יכולה להיות חכמה שלא לומר מבריקה על ידי הטמעת ריהוט יוקרתי וחכם בהתבסס על טכנולוגיית "אינטרנט של דברים", המתקשרים זה עם זה ועל ידי שימוש באינפורמציה מכל הבית מסוגלים  הרהיטים לייצר תובנות מקסימליות ולתת לנו מידע אודות ניהול אנרגטי נכון של הבית, ובעיקר כזה שלא בזבזני. וכך, באמצעות חשיבה תכנונית ירוקה אנו יודעים לייצר לכם בית חלומי או יותר נכון וילת יוקרה, שמסייעת לכם להימנע מבזבוז משאבים

 

לקום כל בוקר למציאות מושלמת ולהרגיש שמדובר בפנטזיה

 

תכנון ירוק אינו סותר עיצוב מדהים, אלא משתלב עמו. המשרד שלנו הוא מהידועים בענף ולא בכדי, שכן היכולת שלנו לייצר סינרגיה של תכונות היא דבר בסיסי בשירות שאנו מציעים. זאת לצד דיסקרטיות, יחס אישי, ודייקנות. אנחנו יודעים שאתם מעוניינים בנותני שרות שיודעים להציע לכם שקט נפשי במסגרת התהליך, ואת הידיעה שהעתיד שלכם בידיים טובות. כל פרויקט שלנו מקבל תשומת לב כאילו ומדובר בפרויקט היחידי במשרד וזאת אף על פי שתכננו מאות וילות לעשירי הארץ, מבכירי הקהילה העסקית ועד אנשי רוח.

 

אסתטיקה, אלגנטיות, אהבה, מגע עדין ועקשנות על הפרטים הכי קטנים. מבחינתנו כל פרויקט הוא תהליך של לידה מחדש שדורש חשיבה סינרגטית ברמות הכי גבוהות. פה לשירותכם- משרד אדריכלים דן והילה ישראלביץ'.

קרא עוד: עיצוב דירות יוקרה | ארכיטקט