עיצוב פנים לבתי יוקרה

כל מי שנכנס לבית יוקרה יכול להבין תוך מספר שניות שהגיע לבית מסוג זה וזהו למעשה הקסם של העיצוב היוקרתי – לא צריך לפרוט אותו למילים או למסגר אותו בהגדרות כיוון שהוא מסוגל לדבר בעד עצמו. עם זאת, במידה ואתם עדיין מעוניינים לפרק את השלם לחלקיו ולהבין פחות או יותר במה נבדל עיצוב פנים בתי […]

כל מי שנכנס לבית יוקרה יכול להבין תוך מספר שניות שהגיע לבית מסוג זה וזהו למעשה הקסם של העיצוב היוקרתי – לא צריך לפרוט אותו למילים או למסגר אותו בהגדרות כיוון שהוא מסוגל לדבר בעד עצמו.

עם זאת, במידה ואתם עדיין מעוניינים לפרק את השלם לחלקיו ולהבין פחות או יותר במה נבדל עיצוב פנים בתי יוקרה מעיצוב פנים של דירות סטנדרטיות, הרשו לנו לחלוק עמכם כמה עקרונות חשובים.

 

חומרי הגלם לעיצוב פנים יוקרתי

 

אחד האלמנטים החשובים ביותר המפרידים בין עיצוב פנים יוקרתי לבין עיצוב פנים סטנדרטי הוא רמת האיכות של חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. ישנם לא מעט דברים שניתן לזייף או אלמנטים שניתן לחקות, אבל לא כך הם פני הדברים בכל הקשור לאיכות חומרי הגלם. האיכות הגבוהה של חומרי הגלם משתקפת בכל אחד ואחד מהאלמנטים בחללים הפנימיים של הבית, החל מהריצוף וחיפוי הקיר ודרך הריהוט ואביזרי הטכנולוגיה וכלה בגופי התאורה ובחלונות.

חומרי הגלם האיכותיים לא רק מבטיחים לדיירי הבית נוחות גבוהה יותר ונראות טובה יותר, אלא גם עמידות מרבית בפני שיני הזמן.

 

מה מאפיין עיצוב פנים לבתי יוקרה?

 

עיצוב פנים לבתי יוקרה ברוב המוחלט של המקרים מתאפיין בתחושה של מרחב, בשפע של אור טבעי ובזרימה טבעית של אוויר בין החללים בבית. במקרים רבים ישנה נטייה להעצים את המרחב הטבעי על ידי בחירה במינימום של אלמנטים לעיצוב הבית. על ידי שימוש בכמה שפחות רהיטים או פריטי נוי, ניתן להדגיש את גודלו של החלל וליצור תחושה משוחררת של מרחב וזרימה.

כמו כן ברוב בתי היוקרה המודרניים הנבנים כיום קיים דגש על שקיפות, על שילוב בין החוץ לפנים ועוד. בימינו רוב בתי היוקרה מצוידים בחלונות גדולים מאוד וממוקמים בצורה כזו שמאפשרת להם ליהנות משפע של אור טבעי ורוח במהלך היום.

לסיכום חשוב לציין כי לא תמיד בהינתן כל האלמנטים שהוזכרו לעיל, העיצוב יתאים לבית יוקרה. על מנת לשלב בין האלמנטים השונים בצורה חכמה ויעילה שתניב תוצאות מוצלחות ומשביעות רצון, חשוב לעבוד אך ורק מול איש מקצוע שמתמחה בתחום באופן בלעדי.

עיצוב פנים לבתי יוקרה הינו שירות שאנו מתמחים בו מעל 20 שנה. נשמח לשמוע על הפרויקט הבא שלכם ולהגשים לכם את החלום

ראו עוד: עיצוב בתים פרטיים | תכנון ועיצוב פנים