עולם האדריכלות הוא עולם מסקרן ומאתגר ולו פנים רבות. ישנם סוגים שונים של אדריכלים מפורסמים שלהם ידע בתחומים שונים, כמו – אדריכלי נוף, אדריכלי פנים, חוץ, לעיצוב בתים פרטיים, למבנים תעשייתיים, למוסדות, מפעלים, מגדלים ועוד סוגים שונים של אדריכלים המתמחים בתכנון מבנים שונים.    אומנות לכל דבר   המכנה המשותף לאדריכלים מפורסמים ומצליחנים הוא – […]

אדריכלים מפורסמים בעלי מעוף ויצירתיות

עולם האדריכלות הוא עולם מסקרן ומאתגר ולו פנים רבות. ישנם סוגים שונים של אדריכלים מפורסמים שלהם ידע בתחומים שונים, כמו – אדריכלי נוף, אדריכלי פנים, חוץ, לעיצוב בתים פרטיים, למבנים תעשייתיים, למוסדות, מפעלים, מגדלים ועוד סוגים שונים של אדריכלים המתמחים בתכנון מבנים שונים.

 אומנות לכל דבר

המכנה המשותף לאדריכלים מפורסמים ומצליחנים הוא – חוש היצירתיות וההשראה בתכנון מבנים שונים וגם התוצר הסופי של היצירה שלהם. הרי בסופו של דבר התכנון המעמיק שהם מבצעים טרם הבנייה, הוא זה שקובע את הטון ביצירה שלהם. אנשים שאינם מכירים את המקצוע המאגר, סבורים כי מדובר למעשה בבעלי מקצוע  אשר משרטטים בתים על גבי ניירות או על ידי תוכנות מחשב, אך תיאור זה הוא לקוני ביותר.

אדריכל לומד את המקצוע כ- 5 שנים והם נקראים "אומנים" לכל דבר והם יודעים כיצד לשלב אומנות עם החוש יצירתיות והטכנולוגיה המתקדמת בעולם. בזמן לימוד אדריכלות, הסטודנטים לומדים אודות אדריכלים מפורסמים שונים מרחבי העולם ומהם הם לוקחים השראה במהלך לימודיהם, כמובן שהם מספקים גם מכישוריהם במהלך הלימוד.

מי הם אדריכלים מפורסמים בארץ ובעולם?

בעולם ניתן לשמוע על אדריכלים רבים שבנו יצירות מופלאות בעזרת כישרון ויצירתיות רבה כמו לדוגמא –  פיליפ ג'ונסון שאחראי על תכנון ובניית בניין שער אירופה במדריד, פרנק גרי הידוע – שתכנן את מוזיאון גוגנהיים בספרד, ריצ'ארד מאייר שתכנן את בית דאגלס, מיכלאנג'לו שעיצב ותכנן את הבזיליקה של סן פייטרו ועוד רשימה ארוכה של אדריכלים כישרוניים בכל העולם.

גם בישראל ישנם לא מעט אדריכלים מפורסמים שבנו יצירות מרשימות ביותר, כמו – דן איתן שאחראי על עיצוב ובניית מוזיאון תל אביב לאומנות, נחום זולוטוב שתכנן את הדולפינריום בתל אביב ועוד.

ישראלביץ אדריכלים הוא משרד מוביל שמומחה ביצירת בתים מפוארים וחללים מושלמים. המשרד יודע לאחד בין חשיבה יצירתית, פתרונות מעשיים והתאמה אישית, ולהגשים את החלומות והרצונות של כל לקוח