עיצוב וילות ובתים פרטיים עבור מעצבי פנים, הוא ללא ספק אתגר מעניין. מדובר בעבודת תכנון מקיפה הכוללת את עיצוב המבנה כלפי חוץ, כלפי פנים ואת עיצוב גינה או מרפסות. כאשר מעצבי פנים נגשים למלאכת עיצוב וילות, הם מתחילים בשלב תכנון המבנה החיצוני ולאחר מכן בתכנון החלל הפנימי. שלבי התכנון צריכים להיות מתוכננים בצורה פרקטית לדיירי […]

עיצוב וילות ובתים פרטיים עבור מעצבי פנים

 

הוא ללא ספק אתגר מעניין. מדובר בעבודת תכנון מקיפה הכוללת את עיצוב המבנה כלפי חוץ, כלפי פנים ואת עיצוב גינה או מרפסות. כאשר מעצבי פנים נגשים למלאכת עיצוב וילות, הם מתחילים בשלב תכנון המבנה החיצוני ולאחר מכן בתכנון החלל הפנימי. שלבי התכנון צריכים להיות מתוכננים בצורה פרקטית לדיירי הבית, על מנת שיחושו בנוחות מרבית בעת שהייתם בבית. הדבר מתבטא בתכנון נכון של חלונות הבית, מיקום החדרים, יצירת מרווח בחלל הכניסה לבית ובחדרים, תכנון ושרטוט נכון של חדרי ארונות, חדרי רחצה ושירותים ועוד.

 

עיצוב וילות – פנים הבית

 

כאשר מעצב פנים והאדריכל סיימו את מלאכת תכנון המבנה עצמו, כעת נותר לו להתחיל ולאבזר את חלל הבית מבפנים. פעולה זאת דורשת חוש יצירתיות רבה והקפדה על בחירת צבעים מסוימים בסגנון שבעלי הבית רוצים. ישנם כמה סוגי עיצובים בסגנונות שונים:

  • סגנון כפריעיצוב וילות בסגנון זה,  מתאים לאנשים האוהבים טבע וצבעים עזים ועשירים. לרוב בבתים אלו תוכלו לראות הרבה עץ בצבעים שונים, פרזול, צבעים חמים עם מרקמים עשירים כמו – בורדו, כתום, אדום, ירוק ועוד. לרוב בבתים אלו תוכלו למצוא הרבה צמחייה ועציצים בתוך הבית ובגינה.
  • סגנון קלאסי מודרני – בתים בסגנון זה, מעוצבים בצבעים מודרניים ומאובזרים לרוב ברהיטים בקווים לבנים בעלי אמרה נקייה בגוונים לבנים, שמנת, אבן וטאצי'ים קטנים של גוונים נוספים כמו טורקיז, אדום, צהוב ועוד צבעים מרעננים אחרים במינון מדויק.
  • סגנון עתיק – סגנון זה מתאים לאנשים שאוהבים את תקופת הרטרו ומעוניינים להביא את אותה לביתם בסגנון עכשווי. עיצוב זה מתאים בעיקר לבתים גדולים ומרווחים. בבתים אלו תוכלו למצוא רהיטים מעץ גושני ומאסיבי ממש כמו בבתי מלוכה, שילוב של וילונות ארוכים ואטומים בצבעים רכים בשילוב צבעים עזים, שטיחים עבים ומיוחדים ועוד.

 

קרא עוד: עיצוב בתים | בתים פרטיים