עיצוב ואדריכלות וילות יוקרה

16.05.2020

אדריכלות וילות יוקרה היא אדריכלות גרנדיוזית, גדולה, מרשימה, מלאה בעוצמה ומבלי להתנצל. הפרטים המושקעים באדריכלות וילות, תמיד יהיו היקרים ביותר והמתקדמים ביותר, כך , אדריכל וילות יוכל ליישם את כל החלומות והדרישות שלכם על הצד הטוב ביותר וברמות הגבוהות ביותר. אמנות ההתאמה בין אנשים לחומרים המשולבים בוילה טמונה ביכולת של האדריכל לקשב ובאופן בו הלקוח מביע את רצונותיו ולכן, אדריכל וילות יוקרה, חייב(!) לדעת כיצד להקשיב, ממש כמו פסיכולוג, לדעת לשאול את השאלות הנכונות על מנת שהוילה תהיה מושלמת ונכונה עבור הלקוח ובני משפחתו.

עיצוב ואדריכלות וילות יוקרה מתחיל מאפס

בכל פעם שאנו נדרשים לעיצוב ואדריכלות וילה, אנו נרגשים לקראת המשימה וניגשים אל הפרויקט מ"אפס", דף נקי, אליו נשפכים כל החלומות והצרכים של הלקוח. בעיצוב ואדריכלות לוילות יוקרה ישנו אתגר חשוב במיוחד והוא להקפיד ולשמור על האיזון והשפה האדריכלית בין המעטפת, קרי, חוץ הוילה – נראות המבנה והשטח סביב הוילה, לבין מה שקורה בתוכה, בחלוקה הפנימית של החללים ובסגנון העיצובי. הקו התכנוני בישראלביץ' אדריכלים שומר על חזות מסתורית ומסקרנת שמתחילה מחוץ לוילה, הולכת ונכנסת פנימה אל גילוי חללים מעוצבים בסגנון מודרני / יוקרתי שמתגלים בשלבים ו"מתקלפים" ככל שנכנסים אל הוילה.ישראלביץ' אדריכלים מתמחים בתכנון ועיצוב וילות יוקרה, תוך דגש על יצירת מרחבי חיים מפנקים, ברמות הגבוהות ביותר. אנו מובילים בתכנון וילות בסגנון מודרני / מינימליסטי, כאשר הקווים המובילים הינם קווים ישרים, נטולי כל קישוטיות, אך מלאי משמעות ועוצמה חזותית. את אותו הקו, אנו "מושכים" פנימה, תוך שמירה על צורניות נקייה, מבוססת על גוונים לבנים / בהירים, המעצימים את התחושה ההרמונית בחללים השונים בוילה.  

תהליך עבודת עיצוב פנים לוילות יוקרה

אדריכלות ועיצוב לוילה דורש תכנון מוקפד במיוחד, המצייר ומייצר מעין סיפור אודות הלקוח/ בני הבית המתגוררים בה. לכל לקוח ישנה רשימת צרכים וחלומות ועלינו למלא אחר כולן – מהגדולות והמורכבות ביותר ועד לקטנות, כך בכל חלל וחלל בוילה. המתכננים עוברים עם הלקוח על כל הפרטים תוך שימת דגש על פרקטיות תכנונית, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בכל הקשור לחומרי הגלם וחומרי הגמר. בסופו של יום, המראה הסופי, הן של המעטפת, חוץ המבנה והן של פנים הוילה – חלוקת החללים והעיצוב – יושפעו מהאופן בו שולבו האלמנטים השונים, הטכניים והעיצוביים כאחד ולכן, אנו מקפידים לצור קשב ושיח עמוקים עם הלקוח ועל פי אלו מתכננים את הוילה עם החומרים המבטאים את שנאמר ואת מי שהוא, באופן כזה שיגרום לתחושות טובות ונעימות בכל פעם מחדש. 

למה לבחור בנו?

בנוסף ל"כובע הפסיכולוג" אנו מחזיקים בכובע במאי קולנוע, שכן אנו מקפידים לייצר ללקוח סוג של חוויה קולנועית ממש כמו בסרט עלילה, סוג של סיפור שהולך ומתפתח לאורכו ולרוחבו של המבנה, תוך שילוב סיפור חייו -סיפור עם התחלה, אמצע וסוף. פניו המאושרות של הלקוח בסיומו של הפרויקט, הם "האוסקר" שלנו, הגביע האמיתי.  

ישראלביץ' אדריכלים.

תכנון ועיצוב וילות יוקרה. 

לפרטםי נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר