PRIVATEHOUSES

בתים פרטיים, עיצוב בתים פרטיים, בית פרטי- משרד  ישראלביץ אדריכלים בניהולם של דן והילה ישראלביץ, פועל משנת 97, דגש הפעילות הוא בבניה פרטית, איכותית , שונה יצירתית ומרגשת.

אם אתם רוצים בית פרטי אחר, כמו שתמיד חלמתם, אנו פה בשביל להגשים לכם את החלום!

קפצו מטה למידע נוסף על אדריכלות בתים פרטיים

מידע נוסףאדריכל בתים פרטיים יוקרתיים עם חשיבה מפתיעה "מחוץ לקופסא"

רגע לפני שיוצאים לפרויקט הגדול והחשוב ביותר של חייכם – בניית בית החלומות שלכם – המשימה החשובה ביותר המוטלת עליכם היא לאתר את איש המקצוע שיוכל להגשים לכם את החלום. אדריכל בתים פרטיים. הוא האיש שיוכל להוציא את הפרויקט לפועל, על שלל הדרישות, הצרכים, הסגנון העיצובי, מתחילתו כסקיצה על הנייר ועד לקבלת המפתח לבית חלומי, מרהיב ויוקרתי.
"בית פרטי" בשפה של ישראלביץ' אדריכלים, הוא בית יוקרתי, מפנק, רחב ידיים בסגנון מודרני מינימליסטי. אנו מתכננים וילות ובתי יוקרה בכל רחבי הארץ ואין בית הדומה לאחר, אנו מקפידים על אדריכלות בית פרטי המבוססת על קווים מובילים, המאפיינים את דרישותיו וחלומותיו של הלקוח ומשפחתו, המתעתדים להתגורר בבית.

אדריכלות בתי יוקרה

אדריכל בתי יוקרה הוא אדריכל המתמחה בסגנון יוקרתי על שלל הטיותיו, תוך יישום כל כישוריו ויכולותיו הטכניות/ עיצוביות בתכנון ובמפרט הטכני של המבנה.
ישראלביץ' אדריכלים מובילים בתחום אדריכלות בתי יוקרה בארץ ברמות הגבוהות ביותר, תוך השקעה מעמיקה בשילוב החומרים המתקדמים והטובים ביותר, בין אם חומרי הגלם ובין אם חומרי הגמר.
אדריכלות וילות יוקרה אינה נסמכת על חומרי גלם יוקרתיים או פריטי עיצוב מרהיבים בלבד, אלא גם על שילוב ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתוחכמים, מערכות חכמות לשליטה על המיזוג, התאורה, הצללה, מוסיקה ועוד, כמו גם, מערכות אבטחה מתוחכמות ומתקדמות במיוחד. אלמנו נוסף ובולט בתכנון אדריכלי יוקרתי המאפיין את משרד ישראלביץ' אדריכלים, הוא הקו המינימליסטי, בו אנו מצמצמים דימויים חזותיים ומבליטים את הקווים הנקיים באופן משמעותי ועצמתי.

מהו תפקידו של אדריכל בתים פרטיים?

בסופו של יום, תפקידו של אדריכל בתים פרטיים הוא "להביא אתכם הביתה", על כל המשתמע מכך. כאשר אתם יוצאים אל המשימה לאיתור אחר האדריכל שלכם, חשוב להתאזר בסבלנות יתרה שכן, ישנם רבים וטובים, אך רק אחד מהם יהיה הנבחר והוא זה שיוציא אל הפועל את בית החלומות שלכם, תוך מענה על שלל הדרישות, הצרכים והסגנון העיצובי, מתחילתו כסקיצה על הנייר ועד לקבלת המפתח לבית חלומי, מרהיב ויוקרתי.
אדריכלות בתים פרטיים יוקרתית מודרנית על פי רוב, כאשר אנו עוסקים באדריכלות בתים פרטיים, מדובר באדריכלות בסגנון מודרני יוקרתי, המשלבת בחובה אלמנטים מפנקים וחללים גדולים במיוחד המשדרים יוקרה ואלגנטיות במלוא עוצמתם. "בית פרטי" בשפה של ישראלביץ' אדריכלים, הינו בית יוקרתי, מפנק, רחב ידיים בסגנון מודרני מינימליסטי.

המשרד, בהובלתם של הילה ודן ישראלביץ' עוסק בתכנון ועיצוב וילות, אחוזות ובתי יוקרה בכל רחבי הארץ כאשר כל בית הוא יצירה ייחודית בפני עצמו ואין דומה לו. המשרד מקפיד על אדריכלות המבוססת על קווים ישרים ונקיים, כוללים אלמנטים ייחודיים וחומרי גלם איכותיים, המעניקים לבית את המראה הייחודי שלו, תוך מתן מענה מלא ושלם על כל דרישותיו וחלומותיו של הלקוח ומשפחתו, המתעתדים להתגורר בבית.
ישראלביץ' אדריכלים. אדריכלות בתים פרטיים ברמה שלא הכרתם!

אדריכל טוב הוא אחד שיודע באמת להקשיב

אדריכל בתים פרטיים הוא מעבר לאדריכל, הוא פסיכולוג, מגשר, מפשר, איש טכני, קבלן ואוזן קשבת. על מנת שיצליח למלא אחר כל רשימת הדרישות והצרכים של לקוחותיו חייב האדריכל להביא את התכנון הראשוני לרמות דיוק מקסימליות אשר יאפשר ללקוח לחיות בבית בהנאה מרובה לאורך שנים ולכן הוא אוחז "בכובעים" רבים אשר מאפשרים לו להיות קרוב בכל רגע ורגע לשטח ולקבל עדכונים אמיתיים מאנשי המקצוע השונים המעורבים בפרויקט, זאת על מנת שיוכל לוודא כי התוכניות האדריכליות על שלל הפרטים, מקבלות מענה מלא ומקצועי ובמידה וישנה תקלה / בעיה, יכול לפתור אותה מיידית מבלי לעכב את המשך הפרויקט.
ישראלביץ' אדריכלים מתכננים ומעצבים מרחבי מחייה מפנקים ונועזים במיוחד המשלבים בהם פונקציונליות בלתי מתפשרת ועיצוב הרמוני מושלם. על מנת להגיע לרמות תכנון מושלמות כאלה, נדרש קשב עמוק שכולל גם פרטים אינטימיים של בני הבית וכמובן את אופי החיים היומיומי/ שגרת החיים, תחביבים, אופי אירוח וכל פרט נוסף אחר, אשר יתורגמו לצורות וצבעים של ריהוט, קירות, פתחים, אלמנטים עיצוביים וכדומה וישולבו בהרמוניה מושלמת בחללים הציבוריים והפרטיים יחד.

אדריכל בתים פרטיים שיגשים לכם את החלום

אדריכלות בתים פרטיים, הנה בדר"כ אדריכלות יוקרתית המשלבת בתוכה הגשמת חלומות, לא פחות.
תחום האדריכלות והעיצוב עבר, ועדיין עובר, תהפוכות ועדכונים טכנולוגיים / עיצוביים אשר מעלים את אופי התכנון בדרגות גבוהות במיוחד משהכרנו, שכן כיום מדובר בתכנון מוקפד ומורכב אשר דורש פתרונות יצירתיים מתקדמים התואמים את סגנון החיים המפנק של הלקוח.על מנת לתת מענה לכל אלו נדרש אדריכל בתים פרטיים, אשר מכיר את התחום על בוריו, את הסגנונות העיצוביים, האלמנטים העדכניים וחומרי הגלם המתקדמים והטובים ביותר הקיימים וזאת בכדי שיוכל להביא את כל רצונותיו של הלקוח אל הנייר וממנו אל השטח ועד שלב קבלת המפתח וכל מה שביניהם!

ישראלביץ' אדריכלים. יוקרה למרחקים

תכנון וילות יוקרה נחשב לאתגר מורכב הדורש מומחיות וניסיון. כמה עשורים שאנו מובילים ומתמחים בתכנון וילות יוקרה מפנקות ומרהיבות ביופיין ומגשימים ללקוחותינו את כל החלומות והצרכים הדרושים, תוך התאמה מקסימלית לשימוש ופונקציונליות יומיומית, לצד חללים מפנקים ונועזים ביותר.
התכנון מתחיל בקשב. מתוך מטרה להתאמה מושלמת, חשוב לייצר קשב פתוח וגלוי, לעתים אף אינטימי עם הלקוח, על מנת לדעת כיצד כלל הדרישות והצרכים יקבלו מענה מלא דרך החומרים, הצורות, הצבעים, הריהוט והמראה הכללי. בדר"כ החללים הציבוריים בווילות היוקרתיות יהיו גרנדיוזיים ומוגזמים, בעלי ניגודיות מרגשת המייצרת חוויה מרהיבה לכל מי ששוהה בחללים הללו. ככל שנכנסים פנימה יותר אל חדר השינה למשל, האווירה הולכת ומשתנה והופכת לאינטימית ואישית יותר, משולבת בחומרים רכים וצבעים מונוכרומטיים נעימים.
אנו מתכננים ובונים בתים מרהיבים, מלאים בעושר ויוקרה, פינוקים ומותרות ללא פשרות עבור לקוחותינו, המורגלים במילוי כל מאווייהם, הגדולים והקטנים כאחד. ישראלביץ' אדריכלים מעניקים את כל שירותי התכנון והעיצוב תחת קורת גג אחת, תוך שילוב יועצים מקצועיים בשטח. אנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט ובכל תהליכי העיצוב עד לסיומם באופן מושלם.

לקוחות המשרד הם אנשים אשר מורגלים לתנאי מחייה מפנקים, ותפקידנו כאדריכלים הוא למלא אחר כל משאלותיהם, לכן משרדינו מעניק את כל שירותי האדריכלות והעיצוב תחת קורת גג אחת כולל תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, ליווי מקצועי מול הרשויות וההיתרים, ליווי לרכישות חומרי הגמר וכל צורך אחר.