PRIVATEHOUSES

ישראלביץ אדריכלים בתים פרטיים

משרדינו הפועל משנת 97, בהובלתם של הילה ודן ישראלביץ' עוסק באדריכלות בתים פרטיים, אחוזות ובתי יוקרה בכל רחבי הארץ כאשר כל בית הוא יצירה ייחודית בפני עצמו ואין דומה לו. המשרד מקפיד על אדריכלות המבוססת על קווים ישרים ונקיים, הכוללים אלמנטים ייחודיים וחומרי גלם איכותיים, המעניקים לבית את המראה הייחודי שלו, תוך מתן מענה מלא ושלם על כל דרישותיו וחלומותיו של הלקוח ומשפחתו. ישראלביץ' אדריכלים. אדריכלות בתים פרטיים ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר

קפצו מטה למידע נוסף על אדריכלות בתים פרטיים

אדריכלות בתים פרטיים – הפרויקטים שלנו

מידע נוסף

אדריכל בתים פרטיים שיגשים לכם את החלום

אדריכלות בתים פרטיים, הנה בדר"כ אדריכלות יוקרתית המשלבת בתוכה הגשמת חלומות, לא פחות.
תחום האדריכלות והעיצוב עבר, ועדיין עובר, תהפוכות ועדכונים טכנולוגיים / עיצוביים אשר מעלים את אופי התכנון בדרגות גבוהות במיוחד משהכרנו, שכן כיום מדובר בתכנון מוקפד ומורכב אשר דורש פתרונות יצירתיים מתקדמים התואמים את סגנון החיים המפנק של הלקוח. על מנת לתת מענה לכל אלו נדרש אדריכל בתים פרטיים, אשר מכיר את התחום על בוריו, את הסגנונות העיצוביים, האלמנטים העדכניים וחומרי הגלם המתקדמים והטובים ביותר הקיימים וזאת בכדי שיוכל להביא את כל רצונותיו של הלקוח אל הנייר וממנו אל השטח ועד שלב קבלת המפתח וכל מה שביניהם!

מהם הצרכים שמברר אדריכל בתים פרטיים?

מה מרכז החיים שלנו בבית? אנחנו צופי טלוויזיה אדוקים? משפחה ברוכת ילדים? מארחים תדיר? אולי חובבי דגים בעלי אקווריום טרופי מרשים שמעסיק אותנו שעות רבות? יהיה הדבר אשר יהיה, הוא יקבל את תשומת הלב העיצובית המרבית, בנוחות, במרכזיות ובנגישות.

הבית צריך להכיל מעגל חיים שלם של דייריו, לאורך זמן ובתנאים משתנים: ילדים בשלבי הגדילה שלהם – ינקות, ילדות והתבגרות. התאמה למבוגרים – הורות, תעסוקה והזדקנות, גמישות ביכולת התאמת הבית לבעלי מגבלות – נגישות מרבית לחללים המרכזיים, תאורה לבית, מפתחים רחבים מספיק למעבר כיסא גלגלים ושימוש מינימלי במפלסים פנימיים.

אדריכל בתים פרטיים קווים לעיצוב

  • חומרי גלם איכותיים: החל ממעטפת המבנה, אל תוך החללים, הפתחים ופריטי העיצוב/ ריהוט. כל חומרי הגלם המשולבים בפרויקט משדרים איכות, יוקרה, טכנולוגיה מתקדמת ואווירה מיוחדת.
  • הלבשה/ עיצוב פנים costume made: ריהוט, טקסטיל, ווילונות, אקססוריז, גופי תאורה, חיפויים, פריטי נגרות ועוד. אנו מייצרים תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מקורי יוקרתי ולכן, מרבית הפריטים והאלמנטים בבנייה ועיצוב הפנים הינם פריטים שתוכננו ועוצבו במיוחד ובהזמנה מראש.
  • חוויה מפנקת במקסימום: כאן באים לידי ביטוי נוחות ופינוק וטכנולוגיה. בתי היוקרה שאנו מתכננים ללקוחותינו מאופיינים בשילובים טכנולוגיים מתקדמים ביותר בתחום האדריכלות והעיצוב, תוך שימת דגש על נוחות מקסימלית ואסתטיקה מוקפדת במיוחד.
  • חללים רחבים: החללים אותם אנו מתכננים ללקוחותינו מדגישים את האינסוף, הגדול והמרשים. אנו מייצרים ללקוחותינו חוויה ייחודית ומפנקת ולשם כך נדרש מרחב מותאם, עצמתי שנותן מקום לכל פריט ופריט המשולב בחללים השונים.
  • שימוש באור טבעי: תכנון פתחים רחבים וגדולים המובילים אל "האופק"/ החוץ, היוצרים מעין טשטוש גבולות בין החוץ לפנים הבית ומאפשר לאור טבעי לחדור פנימה.
    באם כל המדובר מאפיין את החלום שלכם לבית, נשמח לעמוד לרשותכם ולהגשים לכם את החלום.

אדריכלות בתים פרטיים מבט מבחוץ

לא הרבה חושבים על כך, אך תכנון בית אקסקלוסיבי יוקרתי, משלב בחובו את הפנים ואת החוץ גם יחד, מראה המעטפת מן החוץ נותן "טעימת היכרות" על המשפחה/ האנשים המתגוררים בפנים, תוך שמירה על חזית מסתורית ומסקרנת המעניקה לאורחים אפקט של WOW עם היכנסם פנימה לתוך הבית עצמו.

הסגנון האדריכלי עיצובי בישראלביץ' אדריכלי בתים בולט בייחודיותו המינימליסטית ובעיקר מאופיין בעיצוב בסגנון מודרני נקי, בקו אחיד, שנמשך לכל אורכו ורוחבו של המבנה, נכנס פנימה אל החללים השונים, מה שמעניק לשוהים בבית, תחושה של שקט וניקיון.

איך אנחנו עובדים?

התכנון מתחיל בקשב. מתוך מטרה להתאמה מושלמת, חשוב לייצר קשב פתוח וגלוי, לעתים אף אינטימי עם הלקוח, על מנת לדעת כיצד כלל הדרישות והצרכים יקבלו מענה מלא דרך החומרים, הצורות, הצבעים, הריהוט והמראה הכללי. בדר"כ החללים הציבוריים בווילות היוקרתיות יהיו גרנדיוזיים ומוגזמים, בעלי ניגודיות מרגשת המייצרת חוויה מרהיבה לכל מי ששוהה בחללים הללו. ככל שנכנסים פנימה יותר אל חדר השינה למשל, האווירה הולכת ומשתנה והופכת לאינטימית ואישית יותר, משולבת בחומרים רכים וצבעים מונוכרומטיים נעימים.

אנו מתכננים ובונים בתים פרטיים מרהיבים, מלאים בעושר ויוקרה, פינוקים ומותרות ללא פשרות עבור לקוחותינו, המורגלים במילוי כל מאווייהם, הגדולים והקטנים כאחד. ישראלביץ' אדריכלים מעניקים את כל שירותי התכנון בבתים פרטיים והעיצוב תחת קורת גג אחת, תוך שילוב יועצים מקצועיים בשטח. אנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט ובכל תהליכי העיצוב עד לסיומם באופן מושלם.

לקוחות המחפשים אדריכל בתים פרטיים הם אנשים אשר מורגלים לתנאי מחייה מפנקים, ותפקידנו כאדריכלים הוא למלא אחר כל משאלותיהם, לכן משרדינו מעניק את כל שירותי האדריכלות והעיצוב תחת קורת גג אחת כולל תכנון בתים, עיצוב פנים, ליווי מקצועי מול הרשויות וההיתרים, ליווי לרכישות חומרי הגמר וכל צורך אחר.

צרו איתנו קשר

אדריכלות בתים פרטיים נחשב לאתגר מורכב הדורש מומחיות וניסיון. כמה עשורים שאנו מובילים ומתמחים בתכנון וילות יוקרה מפנקות ומרהיבות ביופיין ומגשימים ללקוחותינו את כל החלומות והצרכים הדרושים, תוך התאמה מקסימלית לשימוש ופונקציונליות יומיומית, לצד חללים מפנקים ונועזים ביותר. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר

אם אתם מחפשים אדריכל בתים פרטיים אשר ילווה אתכם בכל תהליך התכנון והבנייה/ עיצוב פנים, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון ביותר! ישראלביץ' אדריכלים בניהולם של הילה ודן ישראלביץ' פועל מאז 1997 ומתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים בכלל ובתי יוקרה בפרט וזאת ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למשרד ישראלביץ' אדריכלים קו תכנוני עיצובי ייחודי, המשלב אדריכלות תכנונית עם אדריכלות אמנותית, תוך עיצוב סביבת מחייה פרקטית תואמת צרכים יחד עם אלמנטים עיצוביים מרגשים המעניקים לכל חלל תחושה הרמונית מלטפת.