24

אדריכלי בתי יוקרה עם ניסיון רב שנים ביצירת בתים חלומיים. אנו מאמינים שכל בית יוקרה הוא יצירת אמנות ייחודית, המשקפת את הסגנון האישי שלכם. עם גישה חדשנית ותשומת לב לכל פרט, אנו משלבים עיצוב מרהיב עם פונקציונליות מושלמת, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות. המטרה שלנו היא להגשים את הפנטזיות שלכם לבית החלומות וליצור עבורכם מקום מושלם לחיות בו. לאורך כל התהליך, אני מקפידים על ליווי אישי צמוד, תוך הקשבה לצרכים ולרצונות שלכם.

אדריכל בתי יוקרה ישראלביץ – מאפיינים לבניה יוקרתית

טכנולוגיה

אחד מהאלמנטים הבסיסיים ביותר בכל בית יוקרה הוא השימוש בטכנולוגיה מתקדמת. הטכנולוגיה אמנם לא עומדת בדרך כלל במרכז הבמה, אבל השימוש בה בהחלט הופך את החיים של דיירי הבית לנוחים, מפנקים ונעימים יותר.

בתחום הטכנולוגיה הביתית מתרחשים שינויים מהירים כך שלא פשוט לפעמים לעקוב אחרי התמורות ואחרי החידושים בתחום, אך בדרך כלל בתים אלו יהיו מאובזרים במערכת חכמה לשליטה על התאורה ועל ההצללה, במערכת לשליטה מרחוק על הדלת הראשית, באפשרות לשלוט על מערכת המיזוג ועוד.

הטכנולוגיה המתקדמת תבוא לידי ביטוי מן הסתם גם במערכות המחשוב, במערכת הסאונד ועוד. כל זאת מבלי לכתוב על סידורי האבטחה ומערכות האבטחה המתקדמות שברוב המקרים מותקנות בבתים אלו עוד לפני כניסת הדיירים והעברת תכולת הבית.

אור, וכמה שיותר

אלמנט נוסף שמהווה אבן יסוד של כל בית יוקרתי הוא האור. בדרך כלל הם בנויים באופן כזה שבמשך רוב שעות היממה ישטוף אור טבעי את החללים השונים בבית בדגש על הסלון וחדר השינה. רוב בתי היוקרה מצוידים בחלונות גדולים וכמובן שערכו של הנכס גבוה יותר ככל שהנוף הנשקף מהחלונות הגדולים יפה יותר ומרשים יותר.

נוחות זהו שם המשחק

אלמנט נוסף שעובר כחוט השני בין כל בתי היוקרה באשר הם הוא אלמנט הנוחות. הנוחות באה לידי ביטוי לא רק בעיצוב של הבית, בגישה אליו או בתכנון של הזרימה בין החללים אלא גם במטבח המאובזר, בחדר האמבטיה המזמין וברהיטים. כך בבתים מודרניים בדרך כלל ניתן למצוא בריכה ו/או ג'קוזי חיצוני בגינה ועוד. הנוחות משתלבת נפלא עם אלמנט הפינוק שיכול לבוא לידי ביטוי למשל בגופי חימום המוטמנים ברצפה.

מעניין לגלות שבתי היוקרה לא בהכרח ממוקמים בשכונות יוקרתיות וכי במקרים מסוימים אם כי לא שכיחים במיוחד ניתן לאתר בתי יוקרה הממוקמים בשכונות המאוכלסות על ידי תושבים מהמעמד הסוציו אקונומי הבינוני. עם זאת, חשוב לציין שבאופן גורף העלות של בתי היוקרה גבוהה יותר מהעלות של בית סטנדרטי.

תהליך אדריכלות לבתי יוקרה כולל מספר שלבים, החל מהגדרת הצרכים והרצונות של הלקוחות ע"י אדריכל בתי יוקרה מנוסה, דרך תכנון אדריכלי מפורט ועד ליווי ופיקוח על הבנייה.

שלבי התכנון לאדריכלות בתי יוקרה

שלב 1: היכרות

פגישה עם הלקוחות כדי להכירם, את צרכיהם ורצונותיהם. בפגישה חשוב להעלות את כל הפרמטרים הבאים:

  • מהו התקציב שלכם?
  • כמה חדרים אתם רוצים בבית?
  • מהו סגנון העיצוב שאתם אוהבים?
  • מהם הצרכים הספציפיים שלכם, כגון חדרי עבודה, חדרי אירוח, בריכה, גינה וכו'?

שלב 2: תכנון אדריכלי

על בסיס המידע שנאסף בשלב ההיכרות, אדריכל בתי יוקרה מתחיל בתכנון האדריכלי של הבית, הכולל:

  • חלוקת החללים בבית.
  • גודל החדרים.
  • מיקום החלונות והדלתות.
  • גובה התקרות.
  • חומרים ועיצוב.

שלב 3: קבלת אישורים

לאחר אישור התוכניות האדריכליות ע"י הלקוחות, האדריכל פונה לרשויות המקומיות כדי לקבל את האישורים הנדרשים לבנייה. הרשויות עשויות לדרוש שינויים בתוכניות האדריכליות, ולכן חשוב לתאם עם האדריכל את ההליך מראש.

שלב 4: עבודות הבנייה

לאחר קבלת האישורים, ניתן להתחיל את עבודות הבנייה. האדריכל מלווה את הבנייה מקרוב כדי לוודא שהיא מתבצעת בהתאם לתוכניות האדריכליות.

שלב 5: הכניסה לבית

בשעה טובה וברוכים הבאים הביתה.

התוכניות מוצגות ללקוחות למתן הערות ותיקונים במידת הצורך.

אדריכלי בתי יוקרה ישראלביץ

מעל 20 שנות אדריכלות מודרנית יוקרתית מציבים את ישראלביץ' אדריכלים כמשרד מוביל בתחום בישראל. אנו מאמינים כי בית יוקרתי צריך להיות גם פונקציונלי ויעיל. לכן, אנו מקדישים מחשבה רבה לתכנון החללים בבית, כך שיתאימו לצרכים הספציפיים של הלקוחות. אנו מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות כדי ליצור בתים ייחודיים ומרהיבים.

כל בית צריך להיות ייחודי לבני הבית המתגוררים בו. לכן, במשרד מקפידים על תכנון אדריכלות בתי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר תוך התאמה לצרכים, לרצונות ולטעם האישי של הלקוחות. אנו מציעים שירותי אדריכלות בתי יוקרה ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת, כל זאת תוך ליווי אישי ומקצועי החל משלבי התכנון המוקדמים ועד לקבלת המפתח לבית.

רוצים לעצב את בית החלומות שלכם? צרו איתנו קשר ישראלביץ אדריכלי בתי יוקרה