אדריכל בתים פרטיים

אדריכל בתים פרטיים יוקרתיים עם חשיבה מפתיעה "מחוץ לקופסא" רגע לפני שיוצאים לפרויקט הגדול והחשוב ביותר של חייכם – בניית בית החלומות שלכם

אדריכל בתים פרטיים יוקרתיים עם חשיבה מפתיעה "מחוץ לקופסא"

רגע לפני שיוצאים לפרויקט הגדול והחשוב ביותר של חייכם – בניית בית החלומות שלכם – המשימה החשובה ביותר המוטלת עליכם היא לאתר את איש המקצוע שיוכל להגשים לכם את החלום. אדריכל בתים פרטיים. הוא האיש שיוכל להוציא את הפרויקט לפועל, על שלל הדרישות, הצרכים, הסגנון העיצובי, מתחילתו כסקיצה על הנייר ועד לקבלת המפתח לבית חלומי, מרהיב ויוקרתי.
"בית פרטי" בשפה של ישראלביץ' אדריכלים, הוא בית יוקרתי, מפנק, רחב ידיים בסגנון מודרני מינימליסטי. אנו מתכננים וילות ובתי יוקרה בכל רחבי הארץ ואין בית הדומה לאחר, אנו מקפידים על אדריכלות בית פרטי המבוססת על קווים מובילים, המאפיינים את דרישותיו וחלומותיו של הלקוח ומשפחתו, המתעתדים להתגורר בבית.

אדריכלות בתי יוקרה

אדריכל בתי יוקרה הוא אדריכל המתמחה בסגנון יוקרתי על שלל הטיותיו, תוך יישום כל כישוריו ויכולותיו הטכניות/ עיצוביות בתכנון ובמפרט הטכני של המבנה.
ישראלביץ' אדריכלים מובילים בתחום אדריכלות בתי יוקרה בארץ ברמות הגבוהות ביותר, תוך השקעה מעמיקה בשילוב החומרים המתקדמים והטובים ביותר, בין אם חומרי הגלם ובין אם חומרי הגמר.
אדריכלות וילות יוקרה אינה נסמכת על חומרי גלם יוקרתיים או פריטי עיצוב מרהיבים בלבד, אלא גם על שילוב ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתוחכמים, מערכות חכמות לשליטה על המיזוג, התאורה, הצללה, מוסיקה ועוד, כמו גם, מערכות אבטחה מתוחכמות ומתקדמות במיוחד. אלמנו נוסף ובולט בתכנון אדריכלי יוקרתי המאפיין את משרד ישראלביץ' אדריכלים, הוא הקו המינימליסטי, בו אנו מצמצמים דימויים חזותיים ומבליטים את הקווים הנקיים באופן משמעותי ועצמתי.

ישראלביץ' אדריכלים. יוקרה למרחקים

תכנון וילות יוקרה נחשב לאתגר מורכב הדורש מומחיות וניסיון. כמה עשורים שאנו מובילים ומתמחים בתכנון וילות יוקרה מפנקות ומרהיבות ביופיין ומגשימים ללקוחותינו את כל החלומות והצרכים הדרושים, תוך התאמה מקסימלית לשימוש ופונקציונליות יומיומית, לצד חללים מפנקים ונועזים ביותר.
התכנון מתחיל בקשב. מתוך מטרה להתאמה מושלמת, חשוב לייצר קשב פתוח וגלוי, לעתים אף אינטימי עם הלקוח, על מנת לדעת כיצד כלל הדרישות והצרכים יקבלו מענה מלא דרך החומרים, הצורות, הצבעים, הריהוט והמראה הכללי. בדר"כ החללים הציבוריים בווילות היוקרתיות יהיו גרנדיוזיים ומוגזמים, בעלי ניגודיות מרגשת המייצרת חוויה מרהיבה לכל מי ששוהה בחללים הללו. ככל שנכנסים פנימה יותר אל חדר השינה למשל, האווירה הולכת ומשתנה והופכת לאינטימית ואישית יותר, משולבת בחומרים רכים וצבעים מונוכרומטיים נעימים.
אנו מתכננים ובונים בתים מרהיבים, מלאים בעושר ויוקרה, פינוקים ומותרות ללא פשרות עבור לקוחותינו, המורגלים במילוי כל מאווייהם, הגדולים והקטנים כאחד. ישראלביץ' אדריכלים מעניקים את כל שירותי התכנון והעיצוב תחת קורת גג אחת, תוך שילוב יועצים מקצועיים בשטח. אנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט ובכל תהליכי העיצוב עד לסיומם באופן מושלם.