GK5

עיצוב בתים פרטיים מבט מבחוץ לא הרבה חושבים על כך, אך תכנון בית אקסקלוסיבי יוקרתי, משלב בחובו את הפנים ואת החוץ גם יחד,

עיצוב בתים פרטיים מבט מבחוץ

לא הרבה חושבים על כך, אך תכנון בית אקסקלוסיבי יוקרתי, משלב בחובו את הפנים ואת החוץ גם יחד, מראה המעטפת מן החוץ נותן "טעימת היכרות" על המשפחה/ האנשים המתגוררים בפנים, תוך שמירה על חזית מסתורית ומסקרנת המעניקה לאורחים אפקט של WOW עם היכנסם פנימה לתוך הבית עצמו.
הסגנון האדריכלי עיצובי בישראלביץ' אדריכלים בולט בייחודיותו המינימליסטית ובעיקר מאופיין בעיצוב בסגנון מודרני נקי, בקו אחיד, שנמשך לכל אורכו ורוחבו של המבנה, נכנס פנימה אל החללים השונים, מה שמעניק לשוהים בבית, תחושה של שקט וניקיון.

עיצוב בתים מודרניים

כאשר אנו נדרשים לתכנון ועיצוב בתים מודרניים, השפה האדריכלית בה אנו משתמשים היא שפה מינימליסטית, יוקרתית משולבת בעיקר בגוונים לבנים/ אפורים/ בהירים וקווים רציפים בכל הבית שמגיעים לכל חלל וחלל עד חוץ המבנה, אל המעטפת והכניסה לבית. אם בעבר הסגנון הבולט בארץ היה הסגנון הכפרי, כיום תפס את מקומו- הסגנון המודרני, כך שניתן לראות יותר ויותר בתים מעוצבים מודרני גם באזורים פחות "עירוניים", מחוץ למרכזי הערים הגדולות ויותר ביישובים פריפריאליים/ קטנים. ישראלביץ' אדריכלים לוקחים את האדריכלות המודרנית עוד כמה צעדים קדימה משאר המשרדים בארץ ויחד עם הקו המודרני, יוקרתי, משלבים אלמנטים חווייתיים/ מפתים כאשר חללי המבנה נחשפים בהדרגתיות אל עיניהם של האורחים, תוך שמירה מקסימלית על פרטיותם של בעלי הבית.

עיצוב בתי יוקרה

עיצוב בתים יוקרתיים מתאים לכל מי שיכול ומעוניין להשקיע במראה ייחודי, לא סטנדרטי, תוך שילוב מרחבים מפנקים המתאימים לרמת חיים גבוהה במיוחד. במשרד אדריכלים ישראלביץ' מקפידים על תכנון ועיצוב בתי יוקרה לקהל ייעודי שיודע מה הוא רוצה, כזה המשלב את כל הציפיות הצרכים והחלומות לכדי מבנה שיתוכנן בדיוק מקסימלי, תוך מתן מענה מדויק לכל צורך ודרישה ללא מגבלה תקציבית.

קווים מאפיינים לעיצוב בתים יוקרתיים יבואו לידי ביטוי באופן הבא:

חומרי גלם איכותיים: החל ממעטפת המבנה, אל תוך החללים, הפתחים ופריטי העיצוב/ ריהוט. כל חומרי הגלם המשולבים בפרויקט משדרים איכות, יוקרה, טכנולוגיה מתקדמת ואווירה מיוחדת.
הלבשה/ עיצוב פנים costume made: ריהוט, טקסטיל, ווילונות, אקססוריז, גופי תאורה, חיפויים, פריטי נגרות ועוד. אנו מייצרים תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מקורי יוקרתי ולכן, מרבית הפריטים והאלמנטים בבנייה ועיצוב הפנים הינם פריטים שתוכננו ועוצבו במיוחד ובהזמנה מראש.
חוויה מפנקת במקסימום: כאן באים לידי ביטוי נוחות ופינוק וטכנולוגיה. בתי היוקרה שאנו מתכננים ללקוחותינו מאופיינים בשילובים טכנולוגיים מתקדמים ביותר בתחום האדריכלות והעיצוב, תוך שימת דגש על נוחות מקסימלית ואסתטיקה מוקפדת במיוחד.
חללים רחבים: החללים אותם אנו מתכננים ללקוחותינו מדגישים את האינסוף, הגדול והמרשים. אנו מייצרים ללקוחותינו חוויה ייחודית ומפנקת ולשם כך נדרש מרחב מותאם, עצמתי שנותן מקום לכל פריט ופריט המשולב בחללים השונים.
שימוש באור טבעי: תכנון פתחים רחבים וגדולים המובילים אל "האופק"/ החוץ, היוצרים מעין טשטוש גבולות בין החוץ לפנים הבית ומאפשר לאור טבעי לחדור פנימה.
באם כל המדובר מאפיין את החלום שלכם לבית, נשמח לעמוד לרשותכם ולהגשים לכם את החלום.

עיצוב בתים. כיצד קורה הקסם?

אחד הפרמטרים החשובים בעיצוב בתים הוא ללא ספק – בחירת המעצב/ משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. ישנם רבים כאלו ולכל אחד מהם תיק עבודות מרשים יותר או פחות, אז איך תוכלו לדעת איזהו המתאים לכם?
לפניכם כמה מהנקודות החשובות שיסייעו לכם בבחירת מעצב הפנים הטוב ביותר עבורכם:

רשימת חלומות/ רשימת מציאות:

הנייר סופג הכל, גם את החלומות הפרועים ביותר, לכן, עוד לפי שיצאתם למסע החיפוש, שבו לרגע בנחת והעלו על הכתב כל מה שאתם מדמיינים וחולמים על הבית שלכם. אל תחשבו על עלויות, רק על חלומות, החל מהסגנון המועדף עליכם, מטבח, מרפסת/ חצר, בריכה, ג'קוזי ואפילו איזה נוף אתם רוצים לראות מהחלון כאשר אתם קמים בבוקר.

רשימת החלומות/ מציאות שתכינו, חשובה במיוחד כאשר יושבים לפגישה עם האדריכל/ מעצב הפוטנציאלי, שכן, כך תוכלו להתחיל לבנות את הרעיון/ ההשראה ומכאן יוכל האדריכל/ מעצב להתקדם עם התכנון, כאשר אותה הרשימה משמשת כהשראה עבורו לדיוק בתכנון ובעיצוב בית החלומות שלכם.

כימיה (ולא במעבדה):

עוד בטרם תבקשו לראות עבודות, או לשוחח עם לקוחותיו של המעצב/ אדריכל, כדאי להרגיש את הכימיה או את ה-אין כימיה, שכן, אין זה משנה כמה מוכשר וכמה ניסיון יש לאדריכל/ מעצב, אם אין ביניכם כימיה- הפרויקט לא יתרומם ויהיה מיועד לכישלון וקושי רב.

התמחות בסגנון עיצובי מוגדר:

ככל שחשוב לכם הסגנון העיצובי שלכם, כך חשוב לבחור אדריכל/ מעצב פנים אשר מתמחה באותו הסגנון, כמו למשל- היה ואתם מעוניינים בעיצוב יוקרתי מודרני- ישראלביץ' אדריכלים- הוא בהחלט הכתובת הנכונה עבורכם, עם מאות פרויקטים יוקרתיים בכל רחבי הארץ.

עיצוב בתים – ישראלביץ' אדריכלים.

אם אתם מחפשים אחר משרד אשר ילווה אתכם בכל תהליך התכנון והבנייה/ עיצוב פנים, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון ביותר! ישראלביץ' אדריכלים בניהולם של הילה ודן ישראלביץ' פועל מאז 1997 ומתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים בכלל ובתי יוקרה בפרט וזאת ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למשרד ישראלביץ' אדריכלים קו תכנוני עיצובי ייחודי, המשלב אדריכלות תכנונית עם אדריכלות אמנותית, תוך עיצוב סביבת מחייה פרקטית תואמת צרכים יחד עם אלמנטים עיצוביים מרגשים המעניקים לכל חלל תחושה הרמונית מלטפת.