עיצוב בתים

עיצוב בתים נחשב לאחד האתגרים המורכבים בעולם העיצוב עבור האדריכל או מעצב הפנים, שכן, למרות שיהיו באמתחתו כמה וכמה פרויקטים, בכל פעם יהיה עליו לעצב "בפעם הראשונה" עבור הלקוח החדש ולהעניק את התחושה הראשונית והמקורית עבורו.
עיצוב בתים הוא שילוב של עולמות שונים אשר יוצרים יחדיו הרמוניה ייחודית ומושלמת, המביעה את טעמו האישי של הלקוח, תוך התחשבות בפרקטיות והנדסת אנוש.
מה צריך אם כן, לדעת, על מנת להצליח ולהביא את אותו הקסם אל הבית הפרטי שלכם?

עיצוב בתים. כיצד קורה הקסם?

אחד הפרמטרים החשובים בעיצוב בתים הוא ללא ספק – בחירת המעצב/ משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. ישנם רבים כאלו ולכל אחד מהם תיק עבודות מרשים יותר או פחות, אז איך תוכלו לדעת איזהו המתאים לכם?
לפניכם כמה מהנקודות החשובות שיסייעו לכם בבחירת מעצב הפנים הטוב ביותר עבורכם:

רשימת חלומות/ רשימת מציאות:

הנייר סופג הכל, גם את החלומות הפרועים ביותר, לכן, עוד לפי שיצאתם למסע החיפוש, שבו לרגע בנחת והעלו על הכתב כל מה שאתם מדמיינים וחולמים על הבית שלכם. אל תחשבו על עלויות, רק על חלומות, החל מהסגנון המועדף עליכם, מטבח, מרפסת/ חצר, בריכה, ג'קוזי ואפילו איזה נוף אתם רוצים לראות מהחלון כאשר אתם קמים בבוקר.

רשימת החלומות/ מציאות שתכינו, חשובה במיוחד כאשר יושבים לפגישה עם האדריכל/ מעצב הפוטנציאלי, שכן, כך תוכלו להתחיל לבנות את הרעיון/ ההשראה ומכאן יוכל האדריכל/ מעצב להתקדם עם התכנון, כאשר אותה הרשימה משמשת כהשראה עבורו לדיוק בתכנון ובעיצוב בית החלומות שלכם.

כימיה (ולא במעבדה):

עוד בטרם תבקשו לראות עבודות, או לשוחח עם לקוחותיו של המעצב/ אדריכל, כדאי להרגיש את הכימיה או את ה-אין כימיה, שכן, אין זה משנה כמה מוכשר וכמה ניסיון יש לאדריכל/ מעצב, אם אין ביניכם כימיה- הפרויקט לא יתרומם ויהיה מיועד לכישלון וקושי רב.

התמחות בסגנון עיצובי מוגדר:

ככל שחשוב לכם הסגנון העיצובי שלכם, כך חשוב לבחור אדריכל/ מעצב פנים אשר מתמחה באותו הסגנון, כמו למשל- היה ואתם מעוניינים בעיצוב יוקרתי מודרני- ישראלביץ' אדריכלים- הוא בהחלט הכתובת הנכונה עבורכם, עם מאות פרויקטים יוקרתיים בכל רחבי הארץ.

עיצוב בתים – ישראלביץ' אדריכלים.

אם אתם מחפשים אחר משרד אשר ילווה אתכם בכל תהליך התכנון והבנייה/ עיצוב פנים, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון ביותר! ישראלביץ' אדריכלים בניהולם של הילה ודן ישראלביץ' פועל מאז 1997 ומתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים בכלל ובתי יוקרה בפרט וזאת ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למשרד ישראלביץ' אדריכלים קו תכנוני עיצובי ייחודי, המשלב אדריכלות תכנונית עם אדריכלות אמנותית, תוך עיצוב סביבת מחייה פרקטית תואמת צרכים יחד עם אלמנטים עיצוביים מרגשים המעניקים לכל חלל תחושה הרמונית מלטפת.

במשרד צוות אדריכלים ומעצבי פנים מן השורה הראשונה אשר יודעים לתת מענה לכל צורך, דרישה וחלום שתרצו, זהו ללא ספק משרד האדריכלים אשר יביא אתכם הביתה, אל בית החלומות שלכם!

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.